Examine This Report on blog

سوریه: تجاوز به رفح ادامه سیاست نسل‌کشی رژیم اشغالگر است

او مشخص نکرد که منظورش از تلاش برای انجام بهتر ماموریت به چه معناست.

سازمان عفو بین‌الملل در ادامه از مقام‌های جمهوری اسلامی خواسته است با منحل کردن این نهاد امنیتی، افراد دخیل در نقض حقوق زنان از طریق اعمال این قوانین و مقررات را مورد بازخواست قرار دهند.

*سولاکی که گوشت مزه‌دار شده با انواع چاشنی و ادویه و سبزیجات معطر و از جمله مشهورترین غذاهای خیابانی در یونان است.

فناوری ایران نماینده مجلس: اینستاگرام و واتس‎‌اپ نمی‌‎توانند از خارج کشور هرگونه که می‌خواهند مدیریت شوند آقاتهرانی اعتقاد دارد طرح صیانت دولت را وادار به برنامه‌ریزی می‌کند و به زندگی مردم و حریم آن‌ها کاری ندارد.

بیشتر بخوانید: آموزش طرز تهیه ۳۲ فینگر فود ساده و کم هزینه

گروه مصری «شهید محمد صلاح» با اعلام مسئولیت قتل یک فرد اسرائیلی اعلام کرد که او در پوشش تجارت، به عنوان مأمور موساد فعالیت می‌کرد. ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۱:۴۶

نامه عفو بین‌الملل به رئیسی؛ به «جنگ» با زنان برای تحمیل حجاب اجباری پایان دهید

محتوای بیشتر فناوری ایران دور جدید تشویق به حضور در پلتفرم‌های داخلی: سازمان فناوری اطلاعات به کسب‌وکارها تسهیلات می‌دهد اگر قرار بر حمایت از کسب‌وکارهای آسیب‌دیده از فیلترینگ باشد، باید از همه حمایت کرد.

مذاکره پوتین و پاشینیان درباره روابط اقتصادی و امنیت منطقه

فناوری ایران نماینده مجلس: در تلاشیم تا طرح صیانت را مجدداً به جریان بیندازیم عنابستانی باور دارد اگر طرح صیانت تصویب شده بود، فضای مجازی به درستی مدیریت شده و در ماجراهای اخیر این فضا فیلتر نمی‌شد.

کانون فیلمسازان مستقل «حکم ۸ سال حبس و شلاق» برای محمد رسول‌اف را محکوم کرد

صفحه اصلی آشپزی روز جهانی غذا

فناوری ایران وزیر ارتباطات: به اینکه مسئولین از شبکه‌های اجتماعی خارجی استفاده می‌کنند اینجا کلیک کنید انتقاد داریم وزیر ارتباطات فعالیت مسئولین در شبکه‌های اجتماعی خارجی را نوعی دورویی تلقی کرد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *